Jak se přihlásit, když jsme zapomněli své heslo?Pokud zapomeneme svoje heslo, je to docela problém, ale není důvod propadat panice. V takovém případě prostě požádáme o zaslání hesla na náš e-mail nebo na mobil. Uděláme to tak, že klikneme na odkaz Zapomněli jste své heslo?, který se nachází hned pod políčkem pro vyplnění hesla a poté vyplníme krátký formulář a Facebok nám heslo zašle buď e-mailem nebo smskou na mobil. Každopádně je dobré nastavit si hned na začátku takové heslo, které si jednak dokážeme bez problémů zapamatovat, ale zároveň takové, které bude bezpečné, aby se nám na účet nedostal někdo jiný.

Na seznamce Štěstí.cz se každý rok seznámí mnoho nových párů. Facebook přihlášení můžete provést přes náš web.

Jak se z Facebooku odhlásit?

Pokud se chceme z Facebooku odhlásit, je to velmi jednoduché. Stačí jen kliknout vpravo nahoře na ozubené kolečko a následně zvolit možnost Odhlásit se.

Seznamka Seznámit je jednou z největších v ČR. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi.

Jak to udělat, když chceme svůj účet na Facebooku úplně zrušit?

Většina lidí o zrušení Facebooku neuvažuje a nemá k tomu žádný důvod, ale občas se stane, že se někdo rozhodne, že už Facebook.com ke svému životu nepotřebuje a rozhodne se ho zrušit. Jakým způsobem lze účet deaktivovat? Pokud se rozhodneme, že chceme opravdu zrušit náš účet, provedeme to tak, že nejdříve klikneme na ozubené kolečko vpravo nahoře. Poté vybereme možnost Nastavení účtu a z levého panelu zvolíme možnost Zabezpečení. V nastavení zabezpečení úplně dole pak vidíme odkaz Deaktivujte svůj účet. Na ten klikneme a tím náš účet přestává být aktivní. Tímto krokem ale nesmažeme náš účet úplně, pouze nebude aktivní a ostatní uživatelé Facebooku ho nebudou moci zobrazit a kontaktovat nás přes něj. Začne běžet čtrnáctidenní lhůta, během níž se kdykoliv můžeme znovu na Facebook.cz přihlásit a tím znovu účet aktivovat. Pokud se ale celých 14 dní na Facebook nepřihlásíme, účet nám pak bude definitivně zrušen. Podobným způsobem můžeme zrušit i svou facebookovou stránku. Pokud se rozhodneme naši stránku zrušit, nejdříve klikneme v horním panelu pro správu stránky na odkaz Upravit stránku. Vybereme možnost Aktualizovat informace a v levé nabídce zvolíme možnost Spravovat oprávnění. Dole pak najdeme odkaz na odstranění stránky. Můžeme se rozhodnout, jestli chceme stránku jen dočasně znepřístupnit veřejnosti, nebo rovnou zahájit proces jejího odstranění. Pokud se rozhodneme pro její odstranění, je to podobné, jako když se rozhodneme zrušit vlastní profil – máme celých 14 dní na to, abychom si to rozmysleli a během tohoto období můžeme stránku kdykoliv znovu obnovit. Teprve po uplynutí těchto 14 dnů se stránka definitivně smaže z Facebooku. 

Proč se lidé na Facebook přihlašují?

Na Facebook.com se lidé přihlašují z různých důvodů. Asi nejčastějším důvodem je ten, aby mohli být v kontaktu se svými přáteli a známými. Zatímco dříve si lidé hodně psali např. přes ICQ nebo Skype, dnes už je téměř každý na Facebooku a tak třeba ICQ už velká většina lidí ani nepoužívá. Facebok chat je tedy určitě jedním z hlavních důvodů, kvůli kterému se lidé na tuto sociální síť přihlašují. Dalším důvodem je např. hraní her. Na Facebooku najdeme obrovské množství nejrůznějších her mnoha žánrů, a spousta lidí používá Facebok třeba právě jen kvůli hraní her. Některé hry jsou velmi dobře zpracované a určitě stojí za to je vyzkoušet, navíc díky Facebooku je můžeme hrát spolu s ostatnímu přáteli a známými a soutěžit tak mezi sebou, což těmto hrám dává další zajímavý náboj. Dalším důvodem, proč lidé chodí na Facebook je sledování a sdílení fotek. Na Facebook můžeme umístit spoustu fotek např. z dovolené nebo ze školy a každou fotku můžeme také komentovat a označovat na ní sebe nebo své přátele. Díky některým aplikacím je pak dokonce i možné fotku kterou vyfotíme svým mobilem rovnou umístit na Facebook. Mezi nejlepší aplikace pro sdílení fotek patří například Instagram. Jedním z dalších hlavních důvodů, proč se uživatelé Facebooku na tuto stránku přihlašují je prostě fakt, že chtějí sledovat co se děje u jejich kamarádů a známých a mít o nich přehled. Protože nedílnou součástí Facebooku jsou Stránky, které si mohou založit slavné osobnosti nebo firmy, dalším důvodem, proč jít na Facebook je, abychom byli informovaní o novinkách. Dalším důvodem, proč se přihlásit na Facebook, jsou soutěže. Tohle je něco, co se může hodně vyplatit, protože spousta firem na svých facebookových stránkách pravidelně pořádá soutěže o zajímavé ceny a tak určitě stojí za to tyto stránky sledovat a mít tak možnost něco pěkného vyhrát. Často např. vyhrávají ti nejrychlejší, takže lidé, kteří na Facebooku tráví hodně času mají v takových soutěžích velkou výhodu. Příkladem, kdy se vyplatí být na Facebooku je např. akce nazvaná Velmi šťastná hodinka, kterou pravidelně každý týden pořádá na svém facebookovém profilu server Dáme jídlo. Při této akci si mohou lidé objednat jídlo a peníze jim pak jsou vráceny formou kreditů na jejich účet. Na Facebook se také mnoho lidí přihlašuje jen tak z nudy, když nemají co dělat a potřebují nějak zabít čas. Facebook je docela návykový a tak je běžné, že mnoho lidí na něm tráví třeba celé dny.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Facebook a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Užitečné rady a tipy, jak se spolehlivě přihlásit na facebook. Najdi romantického a spolehlivého kluka na online seznamce seznamte.se.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!